Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Pielęgnacja skóry twarzy polega na stosowaniu zabiegów mających na celu poprawę struktury skóry oraz dostarczeniu jej substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Dzięki zastosowaniu właściwych czynności kosmetycznych oraz aplikacji preparatów kosmetycznych o bogatym składzie zostaje przywrócona fizjologiczna równowaga skóry.

Przed przystąpieniem do pielęgnacji skóry polecamy skorzystanie z darmowej konsultacji kosmetycznej w celu diagnostyki typu cery oraz doboru odpowiednich zabiegów.

Zabiegi Pielęgnacyjne na Ciało

Pielęgnacja skóry ciała polega na zastosowaniu zabiegów mających na celu wygładzenie skóry oraz dostarczeniu jej substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Dzięki zastosowaniu właściwych czynności kosmetycznych oraz aplikacji preparatów kosmetycznych o bogatym składzie zostaje przywrócona fizjologiczna równowaga skóry.

Przed przystąpieniem do pielęgnacji skóry polecamy skorzystanie z darmowej konsultacji kosmetycznej w celu diagnostyki typu skóry oraz doboru odpowiednich zabiegów.

Zabiegi Relaksacyjne

Masaż to zabieg o charakterze fizjoterapeutycznym, stanowi zespół czynności manualnych, które w sposób mechaniczny oddziałują na skórę, mięśnie i stawy, wpływa na układ krążenia, limfatyczny i nerwowy. Polega na wykonywaniu ruchów zgodnych z określoną techniką, siłą i częstotliwością. Łagodzi napięcia mięśni, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyśpiesza regenerację mięśni, poprawia ich jędrność i elastyczność.

Refleksologia

Refleksologia jest holistyczną metodą terapii, która jednostkę ludzką traktuje jak niepodzielną całość obejmującą ciało, umysł i duszę. Stanowi prostą, głęboko relaksującą, całkowicie bezpieczną metodę terapeutyczną, wspomagającą zdolność organizmu do samoleczenia. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów zwanych refleksami, znajdujących się na stopach, dłoniach i twarzy. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Poprzez uciskanie tych miejsc, poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu.

Depilacja

Depilacja nadaje luksus gładkiego ciała. Eliminacja zbędnego owłosienia, stanowi powszechny zabieg upiększający, dzięki któremu poczujesz się atrakcyjnie i komfortowo.

Dłonie i Stopy

Dłonie i stopy wymagają systematycznej pielęgnacji, dzięki regularnym zabiegom odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem.
Manicure i pedicure to zabiegi kosmetyczne mające na celu nadanie estetycznego wyglądu dłoniom i stopom, poprzez utrzymanie odpowiedniej higieny, pielęgnację skóry oraz stylizację paznokci. Zadbane dłonie i stopy, są bardzo ważnym elementem urody i stanowią wizytówkę oraz świadectwo kultury osobistej.

Stylizacja Brwi i Rzęs

Oprawa oka stanowi ważny element urody. Zabarwione włosy brwi i rzęs oraz regulacja kształtu łuku brwiowego podkreślają urodę i dodają twarzy wdzięku.

Aromaterapia

Aromaterapia, jest dziedziną nauki o leczniczym wykorzystywaniu roślin w tym olejków eterycznych.
Olejki eteryczne, to naturalne związki aromatyczne występujące w roślinach - w kwiatach, pąkach, nasionach i innych ich częściach. Mają zazwyczaj piękny zapach oraz magiczną moc.
Olejki eteryczne posiadają cudowne właściwości prozdrowotne, wpływają na poprawę nastroju, koją zmysły, odprężają, relaksują i wpływają na emocje.
Olejki eteryczne były stosowane od dawna w wielu kulturach starożytnych i nowożytnych. Współczesne trendy prozdrowotne promujące holistyczne podejście do dbania o swoje zdrowie prowadzą do ponownego odkrycia ich walorów prozdrowotnych.
Olejki eteryczne firmy DOTERRA (dar ziemi) otrzymały certyfikat CPTG (Certified Pure Tested Grade), który gwarantuje ich czystość i skuteczność terapeutyczną. Olejki eteryczne DOTERRA są obecnie najbezpieczniejszymi i najbardziej wartościowymi olejkami na świecie.
W naszym salonie olejki eteryczne wykorzystywane są jako uzupełnienie kompleksowej pielęgnacji oraz dostępne są również w sprzedaży.

Kupon upominkowy

Podaruj bliskiej osobie chwilę relaksu i odprężenia - zaproś na dowolny zabieg w naszym salonie.

Kupon upominkowy stanowi doskonały i oryginalny pomysł na prezent, z którego z pewnością ucieszy się każda, obdarowana nim osoba.

Kupon upominkowy można nabyć za dowolną kwotę (min. 50 pln), oraz wykorzystać na dowolną usługę z naszej oferty. Osoba obdarowana może umówić się na wizytę w dogodnym dla niej terminie.