Mezoterapia

Derma Fushion Pen to nowoczesne urządzenie którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość do 2mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Dzięki mikro-nakłuwaniu pobudzamy naturalne procesy autoodnowy w skórze właściwej, czyli nadbudowy nowego kolagenu i elastyny oraz tworzenia nowych naczyń krwionośnych, które odpowiadają za prawidłowe zaopatrzenia tkanek w substancje odżywcze.

Pielęgnacja Twarzy

Pielęgnacja skóry twarzy polega na stosowaniu zabiegów mających na celu poprawę struktury skóry oraz dostarczeniu jej substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Dzięki zastosowaniu właściwych czynności kosmetycznych oraz aplikacji preparatów kosmetycznych o bogatym składzie zostaje przywrócona fizjologiczna równowaga skóry.

Przed przystąpieniem do pielęgnacji skóry polecamy skorzystanie z darmowej konsultacji kosmetycznej w celu diagnostyki typu cery oraz doboru odpowiednich zabiegów.

Pielęgnacja Ciała

Pielęgnacja skóry ciała polega na zastosowaniu zabiegów mających na celu wygładzenie skóry oraz dostarczeniu jej substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Dzięki zastosowaniu właściwych czynności kosmetycznych oraz aplikacji preparatów kosmetycznych o bogatym składzie zostaje przywrócona fizjologiczna równowaga skóry.

Przed przystąpieniem do pielęgnacji skóry polecamy skorzystanie z darmowej konsultacji kosmetycznej w celu diagnostyki typu skóry oraz doboru odpowiednich zabiegów.

Masaż

Masaż to zabieg o charakterze fizjoterapeutycznym, stanowi zespół czynności manualnych, które w sposób mechaniczny oddziałują na skórę, mięśnie i stawy, wpływa na układ krążenia, limfatyczny i nerwowy. Polega na wykonywaniu ruchów zgodnych z określoną techniką, siłą i częstotliwością. Łagodzi napięcia mięśni, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyśpiesza regenerację mięśni, poprawia ich jędrność i elastyczność.

Refleksologia

Refleksologia jest holistyczną metodą terapii, która jednostkę ludzką traktuje jak niepodzielną całość obejmującą ciało, umysł i duszę. Stanowi prostą, głęboko relaksującą, całkowicie bezpieczną metodę terapeutyczną, wspomagającą zdolność organizmu do samoleczenia. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów zwanych refleksami, znajdujących się na stopach, dłoniach i twarzy. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Poprzez uciskanie tych miejsc, poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu.

Depilacja

Depilacja nadaje luksus gładkiego ciała. Eliminacja zbędnego owłosienia, stanowi powszechny zabieg upiększający, dzięki któremu poczujesz się atrakcyjnie i komfortowo.

Dłonie i Stopy

Dłonie i stopy wymagają systematycznej pielęgnacji, dzięki regularnym zabiegom odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem.
Manicure i pedicure to zabiegi kosmetyczne mające na celu nadanie estetycznego wyglądu dłoniom i stopom, poprzez utrzymanie odpowiedniej higieny, pielęgnację skóry oraz stylizację paznokci. Zadbane dłonie i stopy, są bardzo ważnym elementem urody i stanowią wizytówkę oraz świadectwo kultury osobistej.

Wizaż

Wizaż, to sztuka kreacji wizerunku twarzy, która ma na celu umiejętne wymodelowanie kształtów twarzy z uwzględnieniem jej proporcjonalności. Profesjonalny makijaż oraz stylizacja oprawy oka, poprzez kamuflaż niedoskonałości oraz wyeksponowanie walorów urody nada twarzy wdzięku i atrakcyjności.

Oferta Specjalna

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy wyjątkową ofertę, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. W oparciu o sugestie klientów, staramy się by każda osoba w zaciszu naszego salonu czuła się jak gość honorowy.