Salon kosmetyki holistycznej powstał z moich marzeń o ciepłym i profesjonalnym salonie kosmetycznym. Jest kameralnym miejscem, w którym można odetchnąć, odprężyć się i na nowo obudzić piękno oraz witalność swojego ciała. Salon kosmetyki holistycznej stworzony jest dla osób dbających o swój wygląd oraz wewnętrzny spokój i harmonię z otaczającym światem.

Kosmetyka holistyczna to nurt, kosmetyki charakteryzujący się całościowym, kompleksowym podejściem do klienta, uwzględniający czynniki fizyczne, emocjonalne oraz duchowe.

Zabiegi dobierane są w indywidualny sposób do klienta, tak by działały zarówno na ciało jak i na ducha, pielęgnowały oraz głęboko relaksowały. Zabiegi holistyczne to rytuały nastawione na "pieszczenie" zmysłów, przywrócenie wewnętrznej równowagi, dobrego samopoczucia, poprzez odprężającą atmosferę, blask świec, relaksacyjną muzykę, aromaterapię oraz degustację wysublimowanej herbaty.

Oferujemy atrakcyjne i przyjemne zabiegi pielęgnacyjnerelaksacyjne oraz upiększające. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych, skutecznych w działaniu i najwyższej jakości preparatach naturalnych i organicznych.

Podaruj sobie luksus, znajdź czas i poświęć go tylko dla siebie.

Serdecznie zapraszam na chwilę odprężenia oraz pielęgnację inspirowaną naturą.

Renata Przybysz

Pracujemy na kosmetykach:

Partnerzy

Dopełnieniem podejścia holistycznego jest współpraca z partnerami biznesowymi:

  • Nazwy produktów Właściciela, zamieszczone w Serwisie, są nazwami handlowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie użyte w niniejszym Serwisie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich Właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.